česky english deutsch по русски
jazyk ČZ a.s. Praha (Strakonice)
autodíly,turbodmychadla,manipulační technika,desta,slévarna,litina,hliník,strojírna,vysokozdvižné vozíky,řetězy,nástrojárna,nástroje,formy,obráběcí stroje,gastro,kalírna
ČZ Gastro s.r.o.
Tovární 202
386 01 Strakonice

Věc : Nabídka hotových jídel a komplexního řešení závodního stravování pro firmy


Vážení,

dovolte mi abych Vám v úvodu krátce představil naši firmu. Společnost ČZ Gastro, s.r.o. byla založena v roce 1996 za účelem zajišťování závodního stravování zaměstnanců ČZ a.s. ve Strakonicích.

V současné době vaříme pro cca 50 odběratelů - 1700 porcí jídel denně.

Denní nabídka představuje výběr ze tří druhů teplých jídel, zeleninové jídlo, saláty, teplou a studenou večeři a jeden druh polévky. Dále nabízíme zchlazené balené hotové pokrmy na odpolední, popř noční směny. Z důvodu zvýšení kapacity v našich vývařovnách, můžeme zajistit dodávky hotových jídel i pro Vaši firmu.

Při přepravě z našich provozoven, jsou hotová jídla dodávána ve speciálních termonádobkách s nerezovými vložkami, kde zaručujeme uchování kvality dodávaných jídel.

Suroviny pro výrobu jídel jsou poskytovány dle "Vzorových norem pro závodní stravování" tj. maso 100 gr., ostatní dle normy B.

Pro slavnostní příležitosti zajišťujeme i rautové občerstvení a dodávky výrobků naší studené kuchyně.

Naše smlouvy nejsou limitovány minimálními odběry ani žádnými paušálními poplatky, smlouvy jsou na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 1 měsíc.

Zajišťujeme i službu s výdejem našimi zaměstnanci včetně provozu kantýny.

V případě služby s výdejem stravy zajistíme vše našimi zaměstnanci včetně úklidu výdejního místa.

Vybavujeme výdejní místa gastrozařízením a nádobím dle požadavků odběratele.

Dále nabízíme individuální bonusový program výrobků studené kuchyně a součinnost při zajištění občerstvení a rautů.

Samozřejmostí je pro nás dodržování zavedeného systému kritických bodů HACCP. Našim cílem je nadále zvyšovat úroveň dodávaných hotových jídel, respektování zásad správné a zdravé výživy a zvyšování kvalifikace našeho odborného personálu společnosti.


Jestli máte zájem o opravdu kvalitní a bezstarostné zajištění závodního stravování – pak nás prosím kontaktujte, nebudete litovat.


Pokud Vás tato nabídka oslovila, rádi zkonzultujeme Vaše požadavky s Vámi osobně.


Případné dotazy zodpoví : p. Färber – ekonom společnosti
Tel : 383 34 2951S pozdravem

Václav Bečka
jednatel společnosti
Tel: 383 34 3055
Mob: 602 447 775
e-shop výrobků : www.lahudky-czgastro.cz

cs en de ru 

autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna