česky english deutsch по русски
jazyk ČZ a.s. Praha (Strakonice)
autodíly,turbodmychadla,manipulační technika,desta,slévarna,litina,hliník,strojírna,vysokozdvižné vozíky,řetězy,nástrojárna,nástroje,formy,obráběcí stroje,gastro,kalírna
ČZ Strojírna, s.r.o. - v likvidaci

ČZ Strojírna je renomovaným výrobcem vysoce přesných brousících strojů pro broušení otvorů a přilehlých čel i vnějších válcových ploch a speciálních brusek pro broušení extrémně přesných malých otvorů vstřikovacích čerpadel a rozprašovačů dieselových motorů.

Je též výrobcem jednoúčelových stavebnicových obráběcích strojů pro automobilový průmysl, zarovnávacích strojů, speciálních strojů na výrobu broušeného skla a řady dalších speciálních strojů stavěných na přání zákazníka.

ČZ Strojírna v rámci svého výrobního programu provádí rovněž opravy, modernizace a přestavby strojů jak vlastní výroby, tak i jiných výrobců.

Tradice výroby strojů je již více než padesátiletá; teritoriem prodeje strojů z ČZ Strojírna je zejména Evropa, USA, Rusko, ale i jiné.

Nové stroje a pokroková technická řešení vznikají ve vlastním konstrukčním týmu, který představuje tvořivý potenciál pro řešení libovolného zákaznického zadání.

ČZ Strojírna sází na využití vlastní flexibility a kreativity a provádí i nestandardní technická řešení. Je schopna splnit i ty nejnáročnější požadavky v automatizovaných provozech širokého spektra průmyslu.

Vysoká kvalita a dodržování sjednaných termínů realizace spolu s dobrými cenami jsou – v dnešním prostředí silné konkurence - hlavními argumenty při rozhodování zákazníků pro výrobky ČZ Strojírny.

ČZ Strojírna, s.r.o. - v likvidaci, IČO: 60071354 se sídlem ve Strakonicích, Tovární č.p. 202, PSČ: 386 01, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích pod sp.zn. oddíl C vložka 3602 je jako řízená osoba začleněna do koncernu, ve kterém má postavení řídící osoby společnost ČZ a.s., IČO: 25181432 se sídlem v Praze 5, Sluneční náměstí č.p. 2540/5, PSČ: 158 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městský soudem v Praze pod sp.zn. oddíl B vložka 9762.

cs en de ru 

ČZ Strojírna s.r.o. strojírna obráběcí stroje obráběcí centra repase brusky brousící broušení jednoúčelové stroje modernizace opravy zarovnávací hlubokovrtací vřeteno vřetena strojírna obráběcí stroje obráběcí centra repase brusky brousící broušení jednoúčelové stroje modernizace opravy zarovnávací hlubokovrtací vřeteno vřetena