česky english deutsch по русски
jazyk ČZ a.s. Praha (Strakonice)
Your turbocharger specialist for commercial diesel engines         -         High Level of Efficiency         -         Own design and R&D         -         Flexible & Dynamic Solutions turbodmychadla
O násProduktyVývojKe staženíDealeřiKontakt

ČZ a.s., divize Turbo

vyrábí turbodmychadla pro komerční dieselové a plynové motory o výkonu od 25 kW do 400 kW pro různé druhy aplikací z oblasti zemědělství, stavebnictví a lesního hospodářství, pro průmyslová zařízení jako jsou generátory nebo důlní zařízení.

Nabízíme rovněž finální součásti pro výrobce turbodmychadel a radiálních turbokompresorů pro OEM i aftermarket. V rámci naší zkušební laboratoře provádíme pro naše zákazníky nezávislé analýzy a dlouhodobé cyklické testy.

Zaměstnáváme okolo 150 zaměstnanců, exportujeme více než 90% svoji produkce, do více než 10 zemí celého světa. Mezi naše zákazníky patří přední světoví výrobci motorů (John Deere, AGCO Power, Kamaz, JaMZ, Tümosan, Zetor, …).

V rámci vlastního vývoje a výroby turbodmychadel nabízíme efektivní a flexibilní řešení. Při přizpůsobení turbodmychadla na motor úzce spolupracujeme se zákazníkem. Nejmodernější technické a technologické vybavení ve spojení s profesionalitou našich zaměstnanců nám umožňuje nabízet výrobky vysoké kvality za přijatelnou cenu.


cs en de ru 

ČZ a.s. divize TURBO turbo turbodmychadlo turbodmychadla slévárna hliník litina konstrukce technologie desta turbíny turbína obrábění automaty turbo turbodmychadlo turbodmychadla slévárna hliník litina konstrukce technologie desta turbíny turbína obrábění automaty