česky english deutsch по русски
jazyk ČZ a.s. Praha (Strakonice)
autodíly,turbodmychadla,manipulační technika,desta,slévarna,litina,hliník,strojírna,vysokozdvižné vozíky,řetězy,nástrojárna,nástroje,formy,obráběcí stroje,gastro,kalírna
7.5.2019

Ve VO Nástrojárna je dokončována forma na odlitky chlazení předních LED blikačů


Na montáži výrobního odboru Nástrojárna divize Metalurgie je v těchto dnech dokončována duplicitní forma pro tuzemského zákazníka.

Vyráběná forma je osmi-otisková, určená na odlitek součásti "Chlazení předních LED blikačů" pro několik typů automobilů.

Jak zdůraznil vedoucí výrobního odboru Nástrojárna divize Metalurgie pan Petr Straka, DiS, vývoj a design tohoto odlitku provedli pracovníci oddělení Konstrukce nástrojárny již v roce 2017.

V současné době pokračuje ve výrobním odboru Nástrojárna divize Metalurgie výroba dalších forem pro odlitky LED chladičů, které budou postupně dodávány v období od března 2019 do června 2019.


cs en de ru 

autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna