česky english deutsch по русски
jazyk ČZ a.s. Praha (Strakonice)
autodíly,turbodmychadla,manipulační technika,desta,slévarna,litina,hliník,strojírna,vysokozdvižné vozíky,řetězy,nástrojárna,nástroje,formy,obráběcí stroje,gastro,kalírna
28.3.2019

ČZ Řetězy v počátku dubna na veletrh do Hannoveru


Společnost ČZ Řetězy se bude tradičně prezentovat samostatnou expozicí na na průmyslovém veletrhu Hannover Messe, který se koná ve dnech od 1.do 5. dubna 2019.

Stánek ČZ Řetězy návštěvníci naleznou,jak nás informoval technik Obchodního oddělení pan Radek Žipek, v hale se zaměřením na pohonnou techniku.

Budou jim představeny speciální řetězy ČZ pro různé průmyslové aplikace.

Společnost ČZ Řetězy má již doladěnou konečnou podobu stánku, kterou můžete vidět na obrázku.

Grafika stánku bude ještě doplněna o připomínku výročí 100 let od založení firmy ČZ.

Veletrh v Hannoveru je největší průmyslovou přehlídkou v Evropě. Partnerskou zemí veletrhu se stalo Švédsko, a tak bude veletrh oficiálně zahájen za účasti německé kancléřky Angely Merkelové a švédského premiéra Löfvena.


cs en de ru 

autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna