česky english deutsch по русски
jazyk ČZ a.s. Praha (Strakonice)
autodíly,turbodmychadla,manipulační technika,desta,slévarna,litina,hliník,strojírna,vysokozdvižné vozíky,řetězy,nástrojárna,nástroje,formy,obráběcí stroje,gastro,kalírna
28.3.2019

Pivovar Dudák bude prodávat piva Zbrojovácká 100


Na základě dohody s ředitelem strakonického pivovaru panem Dušanem Krankusem a sládkem Ing. Vlastimilem Matějem vyrobí pivovar opět tradiční třetinkové lahve piva Klosterman s etiketami k stému výročí ČZ pro účastníky zářiového setkání majitelů motocyklů a jízdních kol ČZ.

Tentokrát se ale budou se strakonickým pivem s etiketami Zbrojovácká 100 setkávat i strakoniční zákazníci, pravděpodobně již v období od července až do října 2019. Se značkou ČZ bude pivovar Dudák nabízet ve své podnikové prodejně na sklonku léta a počátku podzimu jednak světlý nefiltrovaný Klostermann v litrových lahvích a také v půllitrových lahvích ležák Dudák v prodejní síti strakonického pivovaru.

Pro účastníky Setkání majitelů historických motocyklů a jízdních kol ČZ k 100. výročí firmy budou na 14. září 2019 opět připraveny speciální třetinkové lahve s polotmavým ležákem Klostermann.


cs en de ru 

autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna