česky english deutsch по русски
jazyk ČZ a.s. Praha (Strakonice)
autodíly,turbodmychadla,manipulační technika,desta,slévarna,litina,hliník,strojírna,vysokozdvižné vozíky,řetězy,nástrojárna,nástroje,formy,obráběcí stroje,gastro,kalírna
3.12.2018

Reprezentační ples bude ve znamení stého výročí akciové společnosti ČZ


Tradiční Reprezentační ples akciové společnosti ČZ se v této plesové sezóně uskuteční 22. února 2019 ve velkém sále Městského domu kultury ve Strakonicích od 20:00 hodin.

Vzhledem ke stému výročí trvání firmy, které budeme slavit v příštím roce, bude ples samozřejmě věnován i tomuto výročí.

Jeho příprava je v plném proudu, a tak již dnes můžeme prozradit, že hrát bude skupina Corso Beat z Českého Krumlova.

Jak uvedla asistentka Obchodního ředitele ČZ paní Kateřina Vlášková, hostem večera bude tentokrát populární zpěvačka Ilona Czáková. Večerem bude provázet moderátor herec Jan Čenský.

K plesu samozřejmě patří zahájení předtančením, ve kterém vystoupí ve dvou vstupech paní Míša Haladová a pan Jiří Gross a mají připravený i "rychlokurz" vybraného tance pro návštěvníky. Chybět nebude opět tombola a občerstvení na stolech.

Vstupenky na ples v ceně 300,- Kč, a do restaurace zlevněné vstupné za 200,- Kč, budou v prodeji v sekretariátu Obchodního ředitele u paní K. Vláškové(tel.: 2237).

Lístky je možné zarezervovat s tím, že prodej začne v lednu 2019. Kdo zarezervované lístky nezaplatí do 25. ledna 2019, tomu rezervace propadá a lístky budou nabídnuty dalším zájemcům.


cs en de ru 

autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna