česky english deutsch по русски
jazyk ČZ a.s. Praha (Strakonice)
autodíly,turbodmychadla,manipulační technika,desta,slévarna,litina,hliník,strojírna,vysokozdvižné vozíky,řetězy,nástrojárna,nástroje,formy,obráběcí stroje,gastro,kalírna
26.9.2017

Bezpečný podnik 2017


buy ventolin online canada

buy ventolin online

low dose naltrexone buy

buy generic naltrexone online florisrobbemont.nl where to buy low dose naltrexone
Dne 7. Září 2017 byly podepsány dílčí a závěrečné protokoly z auditu, již k pátému, udělení osvědčení Bezpečný podnik pro ČZ a.s. , ČZ Řetězy, s.r.o. a ČZ Strojírna, s.r.o.

Vedoucí inspektor, odborný rada ing. Jiří Pelikán a inspektor Karel Průka za Oblastní inspektorát práce pro Jihočeský kraj a Vysočinu konstatovali, při závěrečném jednání s řediteli jednotlivých divizí a jednateli s.r.o., plnění požadavků pro opětovné udělení osvědčení. V protokolech jsou uvedena doporučení trvalého charakteru týkající se zejména oblastí vyhrazených tlakových a plynových technických zařízení.

Zástupci společností převezmou osvědčení v Kaiserštejnském paláci v Praze koncem října od zástupce ministerstva práce a sociálním věcí a generálního inspektora SUIP Rudolfa Hahna.

Lenka Králíčková

specialista Řízení jakosti a bezpečnosti práce

ČZ a.s.


cs en de ru 

autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna