česky english deutsch по русски
jazyk ČZ a.s. Praha (Strakonice)
autodíly,turbodmychadla,manipulační technika,desta,slévarna,litina,hliník,strojírna,vysokozdvižné vozíky,řetězy,nástrojárna,nástroje,formy,obráběcí stroje,gastro,kalírna
4.1.2017

V závěru měsíce prosince 2016 proběhla v dceřiné společnosti ČZ Strojírna úspěšná před-přejímka speciální brusky BP EP5 pro firmu Epcos Šumperk s.r.o.


aromasin

aromasin japex.pl

bentelan

bentelan tosse

terbinafin 125mg

terbinafin fass read

Jak nás informoval jednatel této společnosti Ing. Jaroslav Jána, je stroj BP EP5 určen na broušení feritových jader do parkovacích senzorů osobních automobilů. Součástí linky je manipulátor s vibračním dopravníkem, pásové dopravníky s vodícími lištami a součástí procesu je rovněž oplach a sušení obrobků. Jak doplnil pan Michal Panský z oddělení prodeje, dle dohody se zákazníkem bude stroj expedován v polovině ledna, poté bude u zákazníka provedena finální montáž do linky a zahájen zkušební provoz.

S firmou Epcos byla navázána dlouhodobější spolupráce a jedná se o dalších dodávkách speciálních strojů v letošním roce i v roce 2018.


cs en de ru 

autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna