česky english deutsch по русски
jazyk ČZ a.s. Praha (Strakonice)
autodíly,turbodmychadla,manipulační technika,desta,slévarna,litina,hliník,strojírna,vysokozdvižné vozíky,řetězy,nástrojárna,nástroje,formy,obráběcí stroje,gastro,kalírna
4.1.2017

Společnost ČZ Řetězy, s.r.o. byla odbornou porotou zařazena mezi finalisty 19. ročníku soutěže Exportní cena DHL Unicredit


cialis generico prezzo in farmacia

tadalafil generico prezzo

hjertemagnyl behandling

hjertemagnyl og fiskeolie website
Tato prestižní soutěž je, jak uvedl Ing. Petr Nový, pořádána pod záštitou agentury CzechTrade a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. Exportní cena oceňuje úspěchy českých exportérů, kterých dosáhli v silné konkurenci na světových trzích a umožňuje také vzájemnou výměnu zkušeností mezi exportéry.

Letošní ročník byl zaměřen na země ASEAN, tedy Sdružení zemí jihovýchodní Asie, které jsou po USA a Číně třetím největším obchodním partnerem EU.

Z pohledu ČZ Řetězy má region jihovýchodní Asie velký exportní potenciál, především s ohledem na vysoký podíl motocyklové dopravy v těchto zemích a přetrvávající dobré jméno českých výrobků získané v minulosti.

Společnost ČZ Řetězy proto prezentovala sortiment motocyklových řetězů v dubnu 2016 na veletrhu Vietnam Motorcycle Show.

V nedávné době se již podařilo realizovat první dodávky například do Malajsie a Singapuru a další objednávky jsou v jednání.


cs en de ru 

autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna