česky english deutsch по русски
jazyk ČZ a.s. Praha (Strakonice)
autodíly,turbodmychadla,manipulační technika,desta,slévarna,litina,hliník,strojírna,vysokozdvižné vozíky,řetězy,nástrojárna,nástroje,formy,obráběcí stroje,gastro,kalírna
23.5.2016

Ze zasedání členů strakonické Jihočeské hospodářské komory

free prescription cards

cialis coupon
Zasedání členů Jihočeské hospodářské komory ve Strakonicích, mezi které patří také akciová společnost ČZ, se konalo v úterý 10. května 2016 v objektu SOŠ ŘaS.

Program zahájily pracovnice strakonického Úřadu práce, které podnikatele informovaly o stavu zaměstnanosti v našem okrese. V současné době je zde registrováno 2404 nezaměstnaných. Seznámily je s projekty, které jsou v současné době vypsány k podpoře zaměstnanosti a s podmínkami pro jejich čerpání.

Představitelé Komerční banky pak nabídli produkty

jejich banky využitelné pro financování podnikání. Finanční poradce pan Tomáš Hajdůšek se věnoval úskalím některých nových zákonů, jako Kontrolního hlášení DPH, Elektronické evidence tržeb a Zákon o prokazování původu majetku.

Jednání HK se zúčastnil také starosta města Strakonic Mgr. Břetislav Hrdlička, který uvedl, že město se snaží vytvářet strakonickým podnikatelům příznivé prostředí a podmínky pro podnikání.

Předsedkyně JHK paní Jaroslava Kůgelová jednak zhodnotila činnost oblastní HK v minulém roce, s výsledky hospodaření v roce 2015 a představila také plán činnosti na tento rok. Uvedla například, že strakonická HK má v současné době 105 členů. Vyhlásila rovněž letošní ročník soutěže o titul nejvýznamnější firma, podnikatel a osobnost strakonického regionu, jejíž výsledky budou oznámeny na podzim letošního roku. Ředitel VOŠ, SPŠ a SOŠ ŘaS Ing. Miroslav Pileček potvrdil, že na základě požadavků textilních podniků se připravuje otevření oboru textilního. Majitel CK Ciao... Dr. Ladislav Havel představil a nabídl podnikatelům spolupráci při realizaci projektu na podporu turistického ruchu v regionu Prácheňsko a Pošumaví, který je realizován za podpory Ministerstva pro místní rozvoj a agentury CzechTurism.


cs en de ru 

autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna