Partneři:


Partneři:
Pro přihlášené účastníky možnost 10 % slevy na ubytování u partnerů akce (při rezervaci vložit kód „ČZ 100“)Je nám líto, ale na akci se již nelze registrovat.

(týká se pouze vystavovatelů, jako návštěvník může samozřejmě přijít každý...)Prezence účastníků, technická přejímka a fotografování na pamětní list budou probíhat na parkovišti před areálem ČZ a.s. (Tovární ulice 202, Strakonice) v:

Pátek (13.9.2019)16:00 – 19:00
Sobota (14.09.2019)07:00 – 10:00


Parkování pro akci Oslavy 100 let ČZ je pro návštěvníky zajištěno na ploše bývalého autobusového nádraží ČSAD STTRANS Strakonice. Vjezd na toto vyhrazené parkoviště je z ulice Textiláků. Parkoviště bude označeno a zabezpečeno personálně, proto žádáme, aby řidiči respektovali řazení na parkovací místa dle pokynů pořadatelů.


Pár momentek z předchozích akcí:

cs en de ru 

autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna