Partneři:


Partneři:
Pro přihlášené účastníky možnost 10 % slevy na ubytování u partnerů akce (při rezervaci vložit kód „ČZ 100“)Přihláška na akci

„Oslava 100. výročí vzniku ČZ“ - 14. září 2019 ve Strakonicích


Další exponát


Účastnický poplatek činí 200,- Kč/osobu. V ceně poplatku je zahrnutý oběd a večeře, malý dárek, informační a propagační materiály.

Všechny exponáty budou vystaveny, pořadatel si však vyhrazuje výběr exponátů, které budou vystaveny v hlavním výstavním prostoru.

Uzávěrka přihlášek je 15. 8. 2019. Účastníky přihlášené po tomto termínu nebude moci pořadatel zařadit do hlavního výstavního prostoru.

Stravenky na oběd a na večeři pro spolujezdce je možno zakoupit u Registrace do 10:30 hodin. Prosíme o zaškrtnutí předběžného požadavku na zajištění stravování pro spolujezdce.

  Oběd (80 Kč)          Večeře (65 Kč)Pár momentek z předchozích akcí:

cs en de ru 

autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna autodíly turbodmychadla manipulační technika desta slévarna litina hliník strojírna vysokozdvižné vozíky řetězy nástrojárna nástroje formy obráběcí stroje gastro kalírna